Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje społeczne projektu uchwały

Wójt Gminy Warlubie zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Warlubie.

Wszelkie propozycje, uwagi i opinie należy zgłaszać drogą pocztową, elektroniczną lub składać osobiście w Urzędzie Gminy w Warlubiu, ul. Dworcowa 15, w pok. nr 22, tel.: 52 38 00 524, faks: 52 33 26 054, e-mail: kryzys@warlubie.pl lub gmina@warlubie.pl w okresie od dnia 15 września 2022 r. do dnia 28 września 2022 r.

Serdecznie zapraszam do czynnego udziału w konsultacjach.

 

Załączniki

PDFZARZĄDZENIE NR 71/202 2WÓJTA GMINY WARLUBIE z dnia 8 września 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Warlubie (372,29KB)

PDFZARZĄDZENIE NR 71/202 2WÓJTA GMINY WARLUBIE z dnia 8 września 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Warlubie (skan pdf) (1,19MB)

PDFFormularz konsultacji projektu uchwały ws. określenia warunków i trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu (pdf) (99,13KB)

DOCFormularz konsultacji projektu uchwały ws. określenia warunków i trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu (docx) (40,50KB)

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego